KM Beta: Stavební materiály pro komfortní bydlení

11.4.2011 | KM Beta, a.s. | Stavební technologie | Komentářů 0 |

Veškeré stavební materiály pro Vaši hrubou stavbu včetně střechy a stropů může dodat jediný výrobce - společnost KM Beta a.s., největší český výrobce betonové střešní krytiny, vápenopískového a páleného zdiva. A díky kombinaci materiálů KM BETA navíc ušetříte! Žádný z našich kvalitních materiálů Vám sice nedáme úplně zadarmo, ale při zakoupení dvou a více druhů stavebních materiálů KM BETA (například střecha + zdivo) Vám nabídneme mimořádný finanční bonus. Výběrem stavebních materiálů KM BETA získáte prvotřídní výrobky s vynikajícími vlastnostmi, navíc za zajímavou cenu.

KM Beta: Stavební materiály pro komfortní bydlení - foto, Hyperbydleni.cz

 

Vybírejte ze dvou zdicích systémů

Značka KM BETA v současné době zaštiťuje hned dva typy zdicích systémů. Klasikou je pálený cihelný zdicí systém Profiblok. Nový systém vyrábí Cihelna Hodonín, závod s více než stopadesátiletou tradicí. Profiblok zahrnuje sortiment jak pro vnitřní a vnější nosné zdivo, tak pro příčkové zdivo, které doplňují věncovky a překlady. Posledním přírůstkem do nabídky je prvek KMB Profiblok 300, první novinka Cihelny Hodonín po její rozsáhlé modernizaci. Nový zdicí prvek s rozměry 247 × 300 × 238 mm patří, spolu s prvky tloušťky 240, 365, 400 a 440 mm, do řady materiálů pro nosné stěny. Předností novinky je především nižší hmotnost při zachování pevnosti a vylepšené tepelně-technické vlastnosti. Více o systému na www.profiblok.cz.

 

KM Beta: Stavební materiály pro komfortní bydlení, fotka

 

Pro výstavbu tepelně-úsporných, nízkoenergetických a pasivních domů je určen systém vícevrstvých konstrukcí KMB SENDWIX. Základem systému je vápenopískové zdivo - moderní stavební materiál s vynikajícími parametry, na něž se přikládá tepelná izolace. KMB SENDWIX je velmi variabilní, ve třech základních typech systému nabízí celkem 64 různých řešení lišících se především tepelně-technickými vlastnostmi. Ve všech variantách systému je jeho cena zajímavá, plně srovnatelná s cenou standardních jednoplášťových konstrukcí, přičemž zohledňuje užitkové vlastnosti. Součástí uceleného systému KMB SENDWIX jsou i prvky pro zdění příček, překlady, věncovky, lícové a komínové zdivo, zdicí a spárovací malty, lepidla a pomocný materiál, nemusíte tedy shánět dalšího výrobce těchto materiálů. Lícové prvky jsou vyráběny jak v přírodní bílé barvě, tak v barevných odstínech (žlutá, červená, šedá, zelená). Více o systému na www.sendwix.cz.

 

KM Beta: Stavební materiály pro komfortní bydlení, fotka

 

Keramické stropní systémy se stále těší přízni stavebníků

Cihelna Hodonín je v současné době jediným českým výrobcem, který nabízí možnost řešení stropních konstrukcí pomocí stropních vložek HURDIS. Kromě toho si lze vybrat také variantu stropních nosníků HODO a stropních vložek MIAKO. Výhody těchto řešení, spočívající především ve vynikajících tepelně-izolačních schopnostech keramiky, ve variabilitě obou stropních systémů, nenáročné montáži a cenové dostupnosti, byly důvodem, proč jsou i v dnešní době tyto keramické stropy ve velké oblibě.

Spolehlivá střecha s životností až 100 let

Tradiční betonová krytina KM Beta ochrání Váš domov až na 100 let. Její životnost je dána především nízkou nasákavostí a výbornou mrazuvzdorností, které zdaleka přesahují požadavky norem. Střešní systém KM BETA zahrnuje dva různé typy střešní krytiny (KMB BETA, KMB HODONKA) v celkem sedmi atraktivních odstínech (cihlově červený, višňový, hnědý, šedý, černý, zelený a případně i modrý) a čtyřech variantách povrchové úpravy, a dále více než 50 doplňkových výrobků, které profesionálně řeší technické detaily i těch nejnáročnějších střešních konstrukcí. Střešní krytina KM Beta je určena pro šikmé střechy se sklonem 12 - 90°.

 

KM Beta: Stavební materiály pro komfortní bydlení, fotka

 

Vhodná i do náročných klimatických podmínek

Vzhledem k vysoké pevnosti odolá střecha KM BETA bez problémů jak krupobití či silné bouřce a ostatnímu nečasu, tak i silnému mechanickému tlaku, např. při velkém množství sněhu během zimy nebo při pohybu na střeše. Pro svoji vysokou únosnost je krytina KM BETA vhodná i do velmi náročných klimatických podmínek. Více o krytině KM Beta na www.kmbeta.cz.

 

KM Beta: Stavební materiály pro komfortní bydlení, fotka

 

Srdečně Vás zveme na letošní Stavební veletrhy v Brně, které se konají ve dnech 12. – 16. 4. 2011. Stánek KM Beta najdete v pavilonu A2. Prvních padesát návštěvníků každý den získá dárek. Pozor: Veletržní sleva na základní krytinu KM BETA – 30 %!Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek KM Beta: Stavební materiály pro komfortní bydlení zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »