Efektivní konstrukční systémy pro úpravu podkroví

3.6.2011 | Jana Henychová | Stavební technologie | Komentářů 0 |

Podkroví je specifickým prvkem celé stavby. Jeho interiér se hojně využívá téměř pro jakýkoliv účel k bydlení od ložnice a obývací pokoj přes kuchyni až ke koupelně s WC. Pro jeho stabilitu a využitelnost je nezbytný kvalitní konstrukční systém.

Efektivní konstrukční systémy pro úpravu podkroví - foto, Hyperbydleni.cz

 

Půdní vestavby zahrnují v sobě svislé, vodorovné i šikmé obvodové konstrukce obytného podkroví. K výstavbě půdních vestaveb jsou ideálním řešením sádrokartonové konstrukce. Kombinací dostatečně tvrdých stavebních desek desek a kvalitní izolační materiál splňují všechny předepsané požadavky hospodárné výstavby a vysokého komfortu bydlení. Jednotlivé místnosti vybavené tímto deskovým konstrukčním systémem je možné bezprostředně po dokončení práce obývat. Je velmi důležité, aby splňovaly všechny bezpečnostní požadavky, zejména odolnost vůči požáru a vlhkosti.

 

Efektivní konstrukční systémy pro úpravu podkroví, fotka

 

Jestliže se chystáte na rekonstrukci podkrovních prostorů, které jsou řadu let nevyužité, je výhodou zařídit si další místnosti, které vám poskytnou možnos rozšíření obydlí a další seberealizaci. Získáte tak další obytné místnosti, které mohou využívat všichni příslušníci rodiny. Výstavba podkrovních pokojů je efektivní způsob jak rychle a levně získat potřebné prostory pro bydlení. Základními výhodami sádrokartónových desek pro půdní vestavby jsou především nízká hmotnost, rychlý postup výstavby bez dlouhých technologických přestávek, snadná opravitelnost stěn v průběhu pracovního postupu a udržování vnitřního mikroklimatu. Úkolem většiny podkrovních konstrukcí je vytvořit v interiéru příjemné klima, které musí zároveň zajistit tepelnou izolaci prostoru. Takový výsledek se dostaví za předpokladu rychlého a suchého procesu po celou dobu výstavby.

 

Efektivní konstrukční systémy pro úpravu podkroví, fotka

 

Pokud požadujete opravdu zaručenou a dlouhodobou kvalitu vynikajícími mechanickými vlastnostmi a nízkou hmotností, potom vám doporučujeme nechat si podkroví vybavit konstrukčním systémem v podobě speciálních sádrových desek s papírovými vlákny a minerálními přísadami. Lícové strany těchto desek jsou velmi stabilní a odolné. Konstrukční systém je univerzálně využitelný do všech druhů staveb. V zájmu bezpečnosti protipožární ochrany jsou jednotlivé desky opatřeny speciální impregnací a snižují tak riziko možného nebezpečí. Spolu s kvalitním zastřešením, izolací a zabezpečenými okny tak vhodný konstrukční systém pomůže zajistit pohodlí vašeho domova.

 

Efektivní konstrukční systémy pro úpravu podkroví, fotka

 

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Efektivní konstrukční systémy pro úpravu podkroví zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »