Novinky ze světa stavebnictví 2

19.8.2011 | Byty, Domy, Zahrady.cz | Stavební technologie | Komentářů 0 |

Kompletní systém, z něhož lze realizovat hrubou stavbu včetně zdí, střechy a stropů, stropy, přináší na trh společnost KM Beta. K výrobě betonové střešní krytiny a vápenopískových bloků totiž zakoupením Cihelny Hodonín zahrnula do výroby také ucelený pálený cihelný systém HODOTHERM.

Novinky ze světa stavebnictví 2 - foto, Hyperbydleni.cz

 

Jeho součástí jsou kromě nosného zdiva, věncovek, překladů a příčkovek také stropní prvky. V současné době probíhá instalace nových technologií, modernizace vybavení technologiemi od tuzemských i zahraničních dodavatelů. Stávající sortiment výrobků podstoupí inovace, aby odpovídal požadavkům současného stavebnictví.

 

Novinky ze světa stavebnictví 2, fotka

 

Nová izolační foukaná kamenná vlna MAGMARELAX® ECO je - jak napovídá její název – objevná zejména z hlediska ekologie. Obsahuje totiž přírodní pojiva z rychle se obnovujících organických látek, které neobsahují fenoly a akryláty, jako je tomu u izolačních materiálů vyráběných z ropného základu. Izolace je příjemná na dotyk, nezapáchá a vyznačuje se nižší prašností, k jejím oceňovaným vlastnostem patří nehořlavost a odolnost proti plísním a vlhkosti. Je ideální pro zateplování podlah na půdě: realizace trvá jen 3-5 hodin, pro nafoukání materiálu stačí totiž několik otvorů. Izolaci lze foukat i otevřené plochy. Technologie zaručí, že dokáže vyplnit skutečně všechny mezery či skuliny.

 

Novinky ze světa stavebnictví 2, fotka
Novinky ze světa stavebnictví 2, fotka

 

Nadokenní překlad POROTHERM VARIO z keramobetonu umožňuje instalaci venkovní rolety nebo žaluzie, díky nimž lze řešit nejen zastínění interiéru, ale také bezpečnost a úsporu energií potřebných na vytápění či klimatizaci. Produkt byl vyvinut speciálně pro stavby z kompatibilního kompletního cihlového systému. Protože disponuje stejnou výškou jako cihly a širokou paletou délek (od 1 po 3,25 m), je jeho použití velmi snadné. Na stavbu se dopravuje v ucelené dodávce obsahující překlad i tepelněizolační prvek, což je zárukou správné realizace tepelné izolace. VARIO je vhodný nejen pro jednovrstvé zdivo bez zateplení o tloušťkách od 365 mm do 440 mm, ale i pro domy s vnějším zateplením, tedy na vnitřní nosnou část obvodové stěny o tloušťce 240 nebo 300 mm.

 

Novinky ze světa stavebnictví 2, fotka
Novinky ze světa stavebnictví 2, fotka

 

Tři atraktivní odstíny obohatily barevnou paletu interiérových ready-mix nátěrů BALAKRYL COLOR. Příjemná teplá barva novinky nugát, která připomíná delikátní chuť ledové čokolády, patří mezi aktuální letošní trendy, stejně jako odstín bílá káva s decentním nádechem našlehaného italského cappuccina. Trojlístek doplňuje univerzální trvalka - světlý okr. Barvy se uplatní při vnitřních nátěrech stěn - omítek, betonu, lehčených stavebních hmot, sádrokartonu, cementovláknitých výrobků, papíru, dřeva, tapet, dřevovláknitých a dřevotřískových desek a podobných materiálů. Paropropustný, vysoce kryvý a za sucha otěruvzdorný nátěr vyhovuje náročným požadavkům na vzhled a mechanickou odolnost.

 

Novinky ze světa stavebnictví 2, fotka
Novinky ze světa stavebnictví 2, fotka

 

Text: Byty, Domy, Zahrady.cz
Foto: Archiv firemDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Novinky ze světa stavebnictví 2 zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »