Novinky pro kutily

13.10.2011 | Byty, Domy, Zahrady.cz | Stavební technologie | Komentářů 0 |

Zajímají vás nové trendy a produkty ve stavebnictví a kutilství? Pak vám přinášíme zajímavé tipy na nové produkty, které současný trh nabízí.

Novinky pro kutily - foto, Hyperbydleni.cz

 

Nepřeberná barevná paleta

Nové barevné trendy a měnící se požadavky zákazníků byly impulsem pro rozšíření vzorníku nátěrů Primalex Procolor o odstíny, jichž dosud nebylo možno dosáhnout. Jde nejen o interiérové, ale zejména o fasádní barvy, které se kolorují pomocí anorganických pigmentů. Při výběru odstínů pro barevnou fasádu je důležitá především jejich odolnost proti vnějším vlivům. S novým tónovacím systémem se nemůže stát, že zářivá fasáda během pár měsíců zesvětlá nebo dokonce zešedne. Odstíny natónované v novém systému totiž vynikají vysokou odolností proti UV záření a povětrnostním vlivům. Novinka respektuje nejnovější legislativní opatření v rámci Evropské Unie, definující snížené limity těkavých organických látek obsažených v nátěrových hmotách. U interiérových barev došlo v rámci systému zejména ke zlepšení kryvosti, a to hlavně u problematických sytých odstínů žluté, oranžové a červené. Nový tónovací systém přinesl navíc příjemnější aplikaci všech nátěrů.

 

Novinky pro kutily, fotka

 

Přesná tvárnice H+H Greenblock je určena pro zdivo s vysokou hodnotou tepelného odporu, nepotřebuje dodatečné zateplení a splňuje nejvyšší nároky energeticky úsporných staveb. Nový Greenblock je na trhu ve dvou provedeních, přesná tvárnice P2 350 PDK 600/375/250 a přesná hladká tvárnice 300/500/250, obě s hodnotou lambda 0,09. Tyto parametry umožňují realizaci nízkoenergetických a pasivních objektů. Práce s H+H Greenblock je technicky nenáročná, materiál je určen k přesnému zdění na tenké maltové lože. Díky úchopové kapse u provedení PDK (pero, drážka, kapsa) je s výrobkem jednoduchá manipulace. Produkty rozšiřují výrobkovou řadu Exclusive z bílého porobetonu.

 

Novinky pro kutily, fotka

 

Vzhůru k harmonii

V dnešním uspěchaném světě mnoho z nás touží po klidu, tichu a řádu svého domova. Rádi se obklopujeme ladnými a jednoduchými kusy nábytku, nacházíme zalíbení v jemných barvách. Hledáme harmonii, která by nás v našem interiéru obklopovala. Takové nároky beze zbytku splňuje atypické schodiště HARMONY, jehož design díky ukotvení do zdi neruší žádná podpěrná konstrukce. Schodišťové prvky z masivního dřeva ozvláštňuje plná podstupnice doplněná o tenký pásek z nerezu. Stejný materiál je použit i na bočních kotvících pucích, jež drží designové zábradlí z kaleného bezpečnostního skla o síle 16,76 mm. Výběr masivního materiálu, typ moření i vzhled zábradlí lze přizpůsobit individuálním požadavkům.

 

Novinky pro kutily, fotka

 

Proti praskání, vyblednutí i odlupování

Pro dlouhodobou ochranu neošetřených i natřených dřevěných podlah v exteriéru je určena nová vodou ředitelná lazura Johnstone´s Woodworks Decking Stain. Na trhu je ve čtyřech atraktivních odstínech: Rich Teak (Tmavý teak), Spanish Cedar (Španělský cedr), Natural Oak (Přírodní dub) a Chestnut Brown (Kaštanová hněď). Špičková technologická novinka obsahuje přírodní vosk, který vytváří rychleschnoucí a zároveň vodoodpudivý povrch odolný vůči změnám v konzistenci a barevnosti. Nátěr vytvoří tvrdou matnou vrstvu, jež podklad dlouhodobě chrání před plísněmi a houbami. Flexibilní a mikroporézní povrch se snadno udržuje. Decking Stain je rychleschnoucí nátěr, což umožňuje dokončení veškerých prací v rámci jednoho dne.

Text: Byty, Domy, Zahrady.cz
Foto: Archiv firemDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Novinky pro kutily zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »