Novinky ze stavebního veletrhu – 3.díl

29.12.2011 | Byty, Domy, Zahrady.cz | Stavební technologie | Komentářů 0 |

Naši redaktoři pro vás opět připravili 4 zajímavé novinky, které by vás mohli zajímat a mohly by se vám hodit.

Novinky ze stavebního veletrhu – 3.díl - foto, Hyperbydleni.cz

 

Akustické cihly v novém

První broušená akustická cihla v ČR je hlavní novinkou inovované řady akustických cihel, s nimiž přišla na trh společnost HELUZ. Heluz AKU 25 je první zalévanou broušenou akustickou cihlou v ČR. Inovace výrobku spočívá v nabroušení ložných ploch, cihly se tak při zdění lepí lepidlem. Zálivkovým betonem se plní až po vyzdění více vrstev, cca po jednom metru výšky zdiva, čímž se výstavba akustických stěn výrazně urychluje. Zajímavá je i cena výrobku, v níž je již zahrnuto lepidlo a zakládací malta. Broušená zalévaná akustická cihla je nyní dostupná v tloušťce 25 cm, sortiment se však bude rozšiřovat o cihly s tloušťkou 20 a 14 cm.

 

Novinky ze stavebního veletrhu – 3.díl, fotka

 

Bezpečí začíná u dveří

Kvalitní bezpečnostní dveře jsou hlavním prvkem, od něhož se odvíjí bezpečnost objektu. Odolnost dveří NEXT je dána ocelovou konstrukcí, oboustranným celoplošným pancéřováním a až dvacetipětibodovým uzamykacím systémem a speciálními kalenými kryty zámků. Disponují integrovaným rozvorovým systémem, zajišťují tepelnou i zvukovou izolaci. Mají tuhou ocelovou kostru s rámem a žebrováním, povrch z moderního vysokotlakého laminátu, dýhy či masivního dřeva. Dveře obou bezpečnostních tříd 3. a 4. mají v okolí zámku pancéřování zesílené speciálním plechem a většina bezpečnostních dveří těchto tříd je vhodná do původních kovových zárubní.

 

Novinky ze stavebního veletrhu – 3.díl, fotka

 

Barva na všechny povrchy

Mezi nejprodávanější produkty společnosti Colorlak patří syntetická lesklá vrchní barva Univerzal. Je vhodná pro vrchní lesklé nátěry nejen dřeva (například zahradního nábytku, dveří, nářadí, vrat) ale také kovu (ocelové výlisky, konstrukce, průmyslové výrobky a podobně). K přednostem přípravku patří vysoká odolnost UV záření, výborná krycí schopnost, univerzální použití, jednoduchá aplikace a v neposlední řadě také široká škála odstínů, ze které si vybere každý. Barvu lze nanášet stříkáním, štětcem či válečkem v jedné až třech vrstvách při aplikační teplotě (barvy, okolí a podkladu) 15 - 20 °C. Na trhu je v různých velikostních baleních.

 

Novinky ze stavebního veletrhu – 3.díl, fotka

 

Ušetřete s ThermoPro

Vchodové dveře ThermoPro mají nejen vynikající tepelněizolační vlastnosti. Jejich efekt těží vedle konstrukční promyšlenosti také z dokonalého vzhledu. Tvarově krásné dveřní křídlo bez výrazného rámu získá na atraktivitě také díky povrchu Decograin v dřevodekorech Zlatý a Tmavý dub a v antracitovému odstínu Titan Metallic. V nabídce je také variabilní design, klasickým kazetovým vzhledem počínaje přes elegantní dveře s prosklením a prvky z ušlechtilé oceli až po hladké ocelové dveře, jež se výborně hodí k moderním domům s čistými liniemi. Dveře lze vybavit elektrickým otvíračem nebo okapnicí pro odvod prudkého deště. Volitelný je také způsob otevírání dveří dovnitř nebo ven.

 

Novinky ze stavebního veletrhu – 3.díl, fotka

 

Text: Byty, Domy, Zahrady.cz
Foto: Archiv firemDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Novinky ze stavebního veletrhu – 3.díl zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »