Zdění i omítání výhodně s materiály PROFIMIX

13.5.2013 | PR článek | Stavební technologie | Komentářů 0 |

Pokud se chystáte stavět nebo rekonstruovat, pak možná právě sháníte potřebný materiál. Výhodnou nabídku zdicích malt, lepidel, omítek a dalších výrobků z nového systému PROFIMIX může využít každý, kdo zvolil stavební systém z plných nebo lehčených cihelných prvků, betonových bloků, pórobetonu nebo vápenopískového zdiva.

Zdění i omítání výhodně s materiály PROFIMIX - foto, Hyperbydleni.cz

Suché maltové a omítkové směsi PROFIMIX vyrábí nedávno dokončený závod KM BETA v Bzenci na Hodonínsku, největší ryze česká maltárna u nás. Společnost KM Beta nabízí PROFIMIX výhodně svém e-shopu (www.shop.kmbeta.cz), lepidlo navíc získáte zcela zdarma při objednávce broušených pálených prvků PROFIBLOK nebo vápenopískových prvků SENDWIX z nabídky KM BETA.

Zděte s maltami a lepidly PROFIMIX

Zdicí malty PROFIMIX se hodí pro zdění obvodového, nosného i výplňového zdiva a příček, pro tenkovrstvé i klasické „maltové zdění“. Pro založení a vyrovnání první vrstvy na základové nebo stropní desce zvolte zakládací maltu (PROFIMIX ZM 910 nebo ZM 920). Další vrstvy se v případě tenkovrstvé technologie zdí pomocí lepidel, a to PROFIMIX ZM 911 (Lepidlo CBC - tenkovrstvá zdicí malta celoplošná) nebo ZM 912 (Lepidlo CB - tenkovrstvá zdicí malta na žebra) v případě pálených prvků, ZM 921 (Lepidlo SX) u vápenopískového systému a ZM 906 (Zdicí malta pro pórobeton) při volbě pórobetonu. Při zdění na maltu máte z nabídky PROFIMIX na výběr hned několik možností dle požadované pevnosti v tlaku: ZM 901, ZM 902, ZM 903, ZM 904, ZM 905. Při zdění z vápenopískového zdiva zvolte zdicí maltu ZM 920, která je speciálně určená pro ruční zdění vápenopískových a betonových bloků.

Zdění i omítání výhodně s materiály PROFIMIX, fotka

 

Omítání s materiály PROFIMIX

Kromě zdicích malt a lepidel najdete pod značkou PROFIMIX také moderní několikavrstvý systém pro omítání páleného nebo vápenopískového zdiva či pórobetonu a dalších běžných stavebních materiálů. Na zeď z páleného zdiva, upravenou cementovým postřikem z nabídky PROFIMIX se nejčastěji nanáší jádrová a poté štuková omítka. U pórobetonu je nutné povrch před realizací štukové omítky upravit podkladním můstkem PROFIMIX, případně v rámci alternativní varianty zkombinovat hloubkovou penetraci, lepidlo PROFIMIX LM 711 a armovací sklovláknitou mřížkovou tkaninu, tzv. perlinku. Přehledná schémata omítání nejčastějších typů zdiva najdete na stránkách PROFIMIX www.kmb-profimix.cz.

Nabídka směsí PROFIMIX úzce navazuje na další sortiment společnosti KM Beta. Lepidla, malty a omítky PROFIMIX tvoří systém se zdicími prvky (pálené zdivo PROFIBLOK, vápenopískové zdivo SENDWIX), tradiční komoditou značky KM BETA je betonová střešní krytina. Nabídka značky PROFIMIX, stejně jako dalších materiálů, zahrnuje jedinečný servis společnosti KM Beta, a to jednak technické poradenství a jednak bezplatný servis v podobě výpočtu spotřeby materiálu.

Zdění i omítání výhodně s materiály PROFIMIX, fotka

 

Bezplatné kalkulace

Pro získání přesného výpočtu spotřeby maltových a omítkových směsí, ale i střešních nebo zdicích prvků, stačí zaslat výkresovou dokumentaci e-mailem na adresu: [email protected] nebo poštou na adresu „KM Beta a. s., Obchodní oddělení, Brněnská 59/A, 695 03 Hodonín“. V rámci zákaznických služeb KM BETA se kalkulaci bude věnovat zaškolený technický poradce, který kalkulaci v nejkratším možném termínu zpracuje. Vy pak zpět získáte zcela zdarma přehled potřebných směsí, resp. prvků, i jejich cenu, navíc se započtením aktuálních slev a akčních nabídek.

Stavební materiály výhodně na e-shopu

Získaný přehled lze jednoduše použít jako nákupní seznam na e-shopu KM BETA (www.shop.kmbeta.cz). E-shop KM BETA představuje maximální komfort při nákupu i zákaznické služby od již zmíněného výpočtu spotřeby malt a omítek, resp. prvků krytiny a zdiva, až po objednání dodávky či montáže. Dodávku materiálu zákazníkovi za cenu sjednanou na e-shopu zajistí nejbližší smluvní prodejce společnosti KM Beta. Na e-shopu jsou uvedeny i kontakty na realizační firmy v daném regionu. Internetový obchod KM BETA nabízí slevy až 40 % z ceníkových cen. Výhodou e-shopu je nákup veškerého materiálu na jednom místě a od jediného osvědčeného dodavatele, navíc z pohodlí domova.

Zdění i omítání výhodně s materiály PROFIMIX, fotka

 

Podrobnosti o značce PROFIMIX na www.kmb-profimix.cz. Více o materiálech KM BETA na www.kmbeta.cz.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1

Diskuze

Článek Zdění i omítání výhodně s materiály PROFIMIX zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »