Ušetřete při stavbě až 50 % díky výročním slevám!

14.5.2012 | KM BETA a.s. | Střechy | Komentářů 0 |

Plánujete stavbu nebo rekonstrukci domu? Pak vám „padnou do noty“ výroční slevy na stavební materiál ve výši až 50 %! KM BETA, největší český výrobce betonové střešní krytiny, vápenopískového a páleného zdiva a maltových a omítkových směsí, totiž letos slaví sto let od zahájení výroby vápenopískového zdiva v Bzenci na Hodonínsku a jako dárek garantuje stovce prvních zákazníků mimořádné slevy: -20 % na vápenopískové zdivo SENDWIX, -30 % na střešní krytinu a dokonce -50 % na maltové a omítkové směsi PROFIMIX!

Ušetřete při stavbě až 50 % díky výročním slevám! - foto, Hyperbydleni.cz

Závod na výrobu vápenopískových cihel byl postaven v Bzenci - Přívozu roku 1912. Vyrostl v blízkosti rozsáhlé lokality vátých křemičitých písků nazývané také Moravská Sahara, která dodnes slouží jako optimální surovinový zdroj pro výrobu. Tento závod je v současné době druhým nejstarším výrobním závodem KM BETA – od listopadu 2009 totiž KM Beta a.s. vlastní také závod Cihelna Hodonín na výrobu páleného zdiva. Výrobní tradice Cihelny Hodonín začíná již v roce 1860.

Jubilejní slevy platí od konce dubna pro stovku zákazníků, kteří na své stavbě zkombinují vápenopískové zdivo SENDWIX, střechu KM BETA a maltové směsi PROFIMIX. Jednotlivé slevy ve výši 20 až 50 % lze uplatnit při objednávce všech 3 komodit najednou. Na stavbě tak můžete výrazně ušetřit a navíc získat od jediného osvědčeného dodavatele tyto kvalitní materiály pro hrubou stavbu:

Zdivo pro tepelné úspory

Vápenopískové zdivo představuje pokrokový stavební materiál, jehož obliba prudce stoupá. Důvodem je především optimální kombinace vysoké objemové hmotnosti, mimořádné pevnosti a vynikajících tepelně a zvukově izolačních vlastností. Základ komplexního dvouvrstvého zdicího systému SENDWIX tvoří právě tento typ zdiva. SENDWIX byl přímo navržen pro stavbu tepelně-úsporných, nízkoenergetických a pasivních domů. Je velmi variabilní, ve třech základních typech nabízí celkem 64 různých řešení lišících se především tepelně-technickými vlastnostmi. Součástí jsou i prvky pro zdění příček, překlady, věncovky, lícové a komínové zdivo.

Novinkou je SENDWIX THERM, prvek určený pro minimalizaci tepelných mostů mezi stěnou a základovou konstrukcí, případně stěnou suterénu stavby. Nový prvek je vyroben s využitím speciální příměsi, která zvyšuje tepelný odpor o 50 %. SENDWIX THERM se používá jako první zakládací řada zdicích prvků. Pevnostní třída u těchto prvků je 20 N/mm2, tj. je shodná s pevností ostatních vápenopískových prvků SENDWIX. Nesnižuje se tak únosnost stěn jako je tomu při použití pěnového skla nebo plynosilikátu.

Ušetřete při stavbě až 50 % díky výročním slevám!, fotka

 

Střešní krytina pro spolehlivou ochranu domu

Tradiční materiál KM BETA, betonová střešní krytina, patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější značky střešních krytin. Vybírat lze i nadále ze dvou atraktivních tvarů (KMB BETA a KMB HODONKA), sedmi barevných odstínů a čtyř variant povrchové úpravy: Standard (bez povrchové úpravy), Elegant (matný vzhled), Briliant (lesklý vzhled) a Efekt (kombinace dvou odstínů - višňové a černé). Kromě krytiny zahrnuje střešní systém KM BETA také více než 50 doplňkových výrobků a široký sortiment okrasných střešních prvků.

Letos se nabídka rozšířila o nový prvek. Nová taška kabelových prostupů je určena pro profesionální, spolehlivé a bezpečné vedení kabelů skrz střešní plášť. Jde o monolitický celobetonový prvek, který tvoří základní taška KMB BETA opatřená širokým prstencem se třemi plastovými, stupňovitými průchodkami ve spodní části. Nová taška kabelových prostupů může být umístěna v libovolném místě střešní plochy, v blízkosti připojovaného zařizovacího předmětu (satelitu, antény, kamerového systému nebo světelné reklamy). Podle počtu a průměru připojovaných kabelů se odpovídajícím způsobem odříznou plastové průchodky, které jsou součástí střešní tašky. První betonové doplňky představila společnost KM Beta a. s. již více než před dvěma lety (taška odvětrací a anténní). Od té doby se betonové doplňky staly běžnou součástí realizovaných střech a postupně nahrazují plastové varianty. Mají totiž oproti nim spoustu předností, především podstatně delší životnost.

Ušetřete při stavbě až 50 % díky výročním slevám!, fotka

 

Kvalitní maltové a omítkové směsi

Maltové a omítkové směsi PROFIMIX významně ucelují nabídku společnosti KM Beta zaměřenou na řešení hrubé stavby domu a zároveň tvoří se zdivem systém. PROFIMIX zahrnuje kvalitní cementové potěry, lepicí a stěrkovací hmoty, zdicí malty, dále jádrové a štukové omítky a tepelně-izolační malty a omítky. Novinkou jsou materiály se zimní úpravou. Všechny výrobky PROFIMIX jsou vyráběny v novém moderním závodě KM Beta v Bzenci na Hodonínsku. Podrobný přehled výrobků PROFIMIX včetně informací o nich najdete na www.kmb-profimix.cz. Aktuálně můžete tyto směsi získat za výhodné zaváděcí ceny a v rámci akci 100% garance slevy dokonce se slevou 50 %! Lepidlo této značky v odpovídajícím množství navíc získáte zdarma při objednávce broušeného páleného zdiva PROFIBLOK a vápenopískových prvků SENDWIX!

Ušetřete při stavbě až 50 % díky výročním slevám!, fotka

 

Podrobnosti najdete na www.kmbeta.cz, případně volejte 800 150 200. Prodej za trvale výhodné ceny na www.shop.kmbeta.cz.
 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Ušetřete při stavbě až 50 % díky výročním slevám! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »