ISOTEC- střecha snadno a rychle

15.8.2007 | (red) | Střechy | Komentářů 0 |

Střecha a řešení střešního pláště je jeden z klíčových momentů při výstavbě či rekonstrukci každé budovy. Proto jakékoliv spekulace o možných úsporách na technickém řešení, případně špatně zvolená skladba střešního pláště se v konečném důsledku nevyplatí žádnému investorovi stavby, protože prvotním požadavkem je úspora tepelné energie a tím snížení nákladů na vytápění.

Registrovaná značka ISOTEC ® představuje kompletní systém tepelného pláště na konstrukci krovu šikmých střech ideální pro novostavby i rekonstrukce, kompatibilní se všemi druhy krytin a jejich doplňky. Půdní obytný prostor se při něm nezmenšuje směrem dovnitř dalšími konstrukcemi, přitom nabízí viditelnost konstrukce krovu jako zajímavého architektonického prvku interiéru.

Rychlá montáž


Oproti klasickému způsobu několika pracovních cyklů nabízí tento systém rychlé řešení tím, že v jediné pracovní operaci je střecha zateplená, vodotěsná a nalaťovaná pro krytinu. Systém ISOTEC ® umožňuje Snadnou a rychlou dopravu kompletní skladby pláště na stavbu a zároveň i na střechu. Montáž je přitom rychlá a snadná, váha jednoho panelu je cca 5kg. To přináší urychlení celkového průběhu stavby , dva montéři namontují 100 až 150 m2 za směnu. Systém ISOTEC ® znamená i bezpečný a únosný povrch pro pohyb pokrývačů.

Vynikající vlastnosti


Tento systém má i vynikají tepelné a hydroizolační vlastnosti konstantních hodnot. Zejména to je dokonalé odstranění nežádoucích tepelných mostů. Dále nabízí konstantní vysokou hodnotu tepelného odporu střešního pláště a tím i výraznou úsporu nákladů na vytápění po celou dobu životnosti stavby. Nabízí i optimální řešení větrání a odvodnění prostoru pod krytinou. Přitom jeho flexibilita zajišťuje snadné a rychlé opracování vodotěsných průniků pláštěm (střešních oken, komínů, odvětrání kanalizace a další). Je tu možnost volby krytiny dle vašich představ, systém je kompatibilní se všemi betonovými, pálenými i plechovými krytinami včetně jejich doplňků. 

Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 17

Diskuze

Článek ISOTEC- střecha snadno a rychle zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »